Dołącz do BEZPŁATNEGO webinaru

Poznaj 3 sekrety kobiecego zdrowia HORMONALNEGO

Zastosuj prostą formułę i ciesz się SZCZUPŁYM ciałem bez PMS!

Zapisz się i wykorzystaj POTENCJAŁ KOBIECYCH HORMONÓW

.

Ten webinar pomoże Ci zrozumieć jak na Twoje samopoczucie, wagę oraz apetyt mają wpływ HORMONY. Poznasz PROSTA FORMUŁĘ, która pomoże Ci pozbyć się tkanki tłuszczowej oraz odzyskasz energię

Na webinarze dowiesz się jak:

Dla kogo przeznaczony jest webinar?

Dla kobiet, które straciły kontrolę nad ciałem.

Poznasz 5 KŁAMSTW DIETETYCZNYCH, przez które kobiety tyją, mają zaparcia, cierpią z powody chorób autoimmunologicznych.

Dla kobiet, które
próbowały już wielu diet i nic nie działa.

Dowiesz się, jak stworzyć MIESIĘCZNY PLAN działania w kobiecym ciele. Poznasz zasady działania hormonów i DWA TRYBY METABOLIZMU

Dla kobiet, które
pragną odzyskać szczupłe ciało i poczuć energię.

Dowiesz się, jak zmodyfikować odżywianie, ruch i lifestyle, aby redukować tkankę tłuszczową. Poznasz jak skutecznie wykorzystać cykl menstruacyjny, aby odzyskać energię i zdrowe ciało.

Autorka: Ania Kaczorowska

Holistyczna Terapeutka Zdrowego Ciała.
Od ponad 10 lat pracuje z kobietami, które pragną poczuć się zdrowo i szczęśliwie w swoim kobiecym ciele.

Autorka kursów, webinarów i warsztatów dla kobiet takich jak Równowaga, ŚwiadomaFit oraz Holistyczne Oczyszczanie.

Prelegentka konferencji TedX
, współpracowała z takimi firmami jak Cinema City, TVN, Naturativ, KukBuk, Benefit, Sanofi i Fundacja Edukacji Społecznej.

Ekspertka zapraszana do programów telewizyjnych DDTVN.

Certyfikowana edukatorka Recall Healing, School of „Fast like a Girl” M. Pelz, autorki bestsellerowej książki „Postny reset dla kobiet”.

Współpracuje z kobietami, pomagając im w odbudowaniu zdrowia fizycznego, hormonalnego, emocjonalnego oraz mentalnego. 

Motto: „Masz ciało jakiego potrzebujesz, a nie jakiego pragniesz.” G. Renaud

Przeczytaj co uważają o pracy ze mną kobiety:

Od paru miesięcy pracuje z Ania nad moim ogólnym zdrowiem i powrotem do formy po wielu latach życia z lekka, aczkolwiek wciąż nadwaga. Tak jak ze wszystkim co jest trudne do zmiany, wiedziałam ze problem leży głębiej – w mojej psychice i moich przekonaniach. Ania pomogła mi dokopać się do rzeczy, o których nigdy bym nie pomyślała – pomogła mi uzdrowić pewne części we mnie tak abym mogła świadomie zadbać o moje ciało. W rezultacie zmieniłam dietę, oczyściłam ciało i jestem o 7 kg szczuplejsza! Serdecznie polecam prace z Ania, która ma holistyczne podejście i ogromna wiedze, a także pasje w temacie zdrowia fizycznego i psychicznego. Dziękuje Aniu!”
 
Paulina Stankiewicz

Executive & Leadership Coach

Zaczęłam współpracę z Anią z powodu anemii. 
Kiepskie wyniki badań i moje samopoczucie(…)
Po dwóch tygodniach od zastosowania się do Twojego planu zaczęłam widzieć pierwsze poprawy w wyglądzie mojej cery i zaczęłam lepiej spać. 
Po trzech miesiącach wyniki badań bardzo się poprawiły, a ja czułam, że znów mogę więcej i że jest mi w życiu lepiej. To nie była tylko dieta. Ja nie do końca wiedziałam co oznacza to całe holistyczne podejście do diety, treningu i ciała.
Aniu pokazałaś mi jak jeść i jak dbać o siebie i swoje emocje, jak się sobą zaopiekować. To niesamowite bo anemia to była ta moja wieczna walka, która towarzyszyła mi od wielu lat. 
Po sześciu miesiącach czerpię radość z odpoczynku i wiem jak chce żeby on wyglądał, mój dom jest kolorowy, na stole mam żółto, pomarańczowo-czerwone kwiaty, mantry w tle a sercu spokój. 
Czasami nie wiemy czego potrzebujemy. Więc uwierzcie potrzebujecie Anny!
Dziękuję Aniu że jesteś w moim życiu.

Kasia Biessek

Stylista fryzur/ Instruktor Keune

„Dla Wszystkich z Was, którzy zastanawiają się nad dalszą współpracą z Anią. Ja powiem tylko tak: nie zastanawiajcie się tylko spróbujcie :D, a nie będziecie żałować ani sekundy.
Ja jestem wdzięczna za to, że Ania mnie namówiła. Jestem osobą bardzo zalataną i głównie zależało mi na tym by Ania pomogła mi w jadłospisie. Ania jednak namówiła mnie na wejście na full na mentoring grupowy online na pierwszy miesiąc i to bardzo doceniam :D. Mam dostęp do platformy która jest dla mnie bardzo wartościowym materiałem z którym pracuję w każdej wolnej chwili. Dużo czytam i uczę się. Zmobilizowałam się do badań do których latami nie mogłam się zmobilizować. Ponadto czuję się zaopiekowana i wyręczona z wymyślania menu.
Bardzo Wam polecam! „

Bětka Lhotská

Własna działalność

Zapisz się na webinar i ODZYSKAJ szczupłe ciało