Nauczę Twoje ciało chudnąć!

Ureguluj kobiece hormony - wzmocnij siebie i swoje ciało!

Webinar dostępny jeszcze przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

PRZYWRÓĆ ZDROWIE SWOJEMU CIAŁU W ZGODZIE Z KOBIECYM CYKLEM I HORMONAMI!

Zrzucenie brzucha oraz pozbycie się PMS po 35 roku życia w kobiecym ciele  jest prostsze w teorii niż praktyce, prawda?

Skąd brać czas na przygotowywanie posiłków, ważenie, ćwiczenia i 8 godzin snu…

Nawet, jeżeli próbowałaś już wielu „diet”, głodziłaś się i wylewałaś „siódme poty na siłowni”, ciągle brakowało Ci na wszystko czasu  i nie widziałaś efektów, to dobrze wiesz, że potrzebujesz pomocy aby odzyskać kontrole nad swoim ciałem.

A kiedy z znowu zaczynasz uważać na to co jesz i odmawiasz sobie kalorycznych produktów, słodyczy, to i tak ostatecznie, tracisz wiele motywację i opóźniasz pojawienie się efektów!

Wykorzystaj FORMUŁĘ KOBIECEJ HARMONII HORMONALNEJ, dzięki której nauczysz się odżywiać w zgodzie z kobiecymi hormonami i szybciej schudniesz!

Nawet jeżeli masz mało czasu albo brak Ci wiary w siebie, przygotowany przeze mnie program, sprawi, że w końcu będziesz wiedziała jak poprzez hormony wzmocnić swoje ciało i siebie!

Ureguluj kobiece hormony - wzmocnij siebie i swoje ciało!​

MITY DIETETYCZNE

W końcu przestaniesz siebie winić za dotychczasowe niepowodzenia. Poznasz 5 DIETETCZNYCH KŁAMSTW, które doprowadzają kobiety do nadwagi, chorób autoimmunologicznych, PMS i depresji.

Harmonia Hormonów

Dowiesz się jak wspierać swoje hormony w cyklu aby łagodzić stany zapalne, szybciej spalać tłuszcz i odzyskać energię.

KONKRETNY PLAN

Kazdego dnia będziesz wiedziała jak się odżwiać i co zrobic aby wzmocnic swoje ciało i hormony aby przełączać ciało na spalanie tkanki tłuszczowej.

Wykorzystaj kobiecy cykl, hakuj HORMONY, odzyskaj swoje ciało i zdrowie.

Poznaj metodę nauczyć swoje ciało chudnąć, hakując hormony.

Odzyskaj kontrole nad swoim ciałem, pozbądź się uporczywych zaparć i wystającego brzucha, korzystając z metody opracowanej tylko dla kobiet. 

Prowadząca: Ania Kaczorowska

Holistyczna Terapeutka Zdrowego Ciała i Przewodniczka Zdrowia Hormonalnego dla Kobiet.
Od ponad 10 lat pracuje z kobietami, które pragną poczuć się zdrowo i szczęśliwie w swoim kobiecym ciele.

Autorka kursów, webinarów i warsztatów dla kobiet takich jak Równowaga, ŚwiadomaFit oraz Holistyczne Oczyszczanie.

Prelegentka konferencji TedX
, współpracowała z takimi firmami jak Cinema City, TVN, Naturativ, KukBuk, Benefit, Sanofi i Fundacja Edukacji Społecznej.

Ekspertka zapraszana do programów telewizyjnych DDTVN.

Certyfikowana edukatorka Recall Healing, School of „Fast like a Girl” M. Pelz, autorki bestsellerowej książki „Postny reset dla kobiet”.

Współpracuje z kobietami, pomagając im w odbudowaniu zdrowia fizycznego, hormonalnego, emocjonalnego oraz mentalnego. 

Motto: „Masz ciało jakiego potrzebujesz, a nie jakiego pragniesz.” G. Renaud

Przeczytaj opinie moich klientek

Od paru miesięcy pracuje z Ania nad moim ogólnym zdrowiem i powrotem do formy po wielu latach życia z lekka, aczkolwiek wciąż nadwaga. Tak jak ze wszystkim co jest trudne do zmiany, wiedziałam ze problem leży głębiej – w mojej psychice i moich przekonaniach. Ania pomogła mi dokopać się do rzeczy, o których nigdy bym nie pomyślała – pomogła mi uzdrowić pewne części we mnie tak abym mogła świadomie zadbać o moje ciało. W rezultacie zmieniłam dietę, oczyściłam ciało i jestem o 7 kg szczuplejsza! Serdecznie polecam prace z Ania, która ma holistyczne podejście i ogromna wiedze, a także pasje w temacie zdrowia fizycznego i psychicznego. Dziękuje Aniu!”
 
Paulina

Executive & Leadership Coach

Zaczęłam współpracę z Anią z powodu anemii. 
Po dwóch tygodniach od zastosowania się do Twojego planu zaczęłam widzieć pierwsze poprawy w wyglądzie mojej cery i zaczęłam lepiej spać. 
Po 3 mc wyniki bardzo się poprawiły, a ja czułam, że znów mogę więcej i że jest mi w życiu lepiej. To nie była tylko dieta. Ja nie do końca wiedziałam co oznacza to całe holistyczne podejście do diety, treningu i ciała.
Aniu pokazałaś mi jak jeść i jak dbać o siebie i swoje emocje, jak się sobą zaopiekować. To niesamowite bo anemia to była ta moja wieczna walka, która towarzyszyła mi od wielu lat. 
Po sześciu miesiącach czerpię radość z odpoczynku i wiem jak chce żeby on wyglądał, mój dom jest kolorowy, na stole mam żółto, pomarańczowo-czerwone kwiaty, mantry w tle a sercu spokój. 
Czasami nie wiemy czego potrzebujemy. Więc uwierzcie potrzebujecie Anny!
Dziękuję Aniu że jesteś w moim życiu.

Kasia

Stylista fryzur/ Instruktor

„Dla Wszystkich z Was, którzy zastanawiają się nad dalszą współpracą z Anią. Ja powiem tylko tak: nie zastanawiajcie się tylko spróbujcie :D, a nie będziecie żałować ani sekundy.
Ja jestem wdzięczna za to, że Ania mnie namówiła. Jestem osobą bardzo zalataną i głównie zależało mi na tym by Ania pomogła mi w jadłospisie. Ania jednak namówiła mnie na wejście na full na mentoring grupowy online na pierwszy miesiąc i to bardzo doceniam :D. Mam dostęp do platformy która jest dla mnie bardzo wartościowym materiałem z którym pracuję w każdej wolnej chwili. Dużo czytam i uczę się. Zmobilizowałam się do badań do których latami nie mogłam się zmobilizować. Ponadto czuję się zaopiekowana i wyręczona z wymyślania menu.
Bardzo Wam polecam! „

Bětka

Własna działalność

Co zawiera kurs?

MODUŁ 1: Podstawy kobiecego zdrowia.

W tym module dowiesz się o PODSTĘPNEJ 5 DIETETCZNEJ, przez którą Twój metabolizm oraz hormony są zaburzone, nie możesz schudnąć i czujesz się winna z powodu braku rezultatów. Pokaże Ci jak w kilku krokach dokonać małych zmian w swoim stylu życia aby poczuć się zmotywowaną do działania.

MODUŁ 2: Zrozumieć Hormony w Cyklu Kobiety: przewodnik.

W tym module wyjaśnię Ci jak działają kobiece hormony. Dowiesz się jaki wpływ na Twoje ciało mają poszczególne hormony, jaka jest ich hierarchia i dlaczego kortyzol powoduje tycie z powietrza. Nauczysz się hakować hormony aby szybko poczuć się lepiej. Dowiesz się również jak zmienia się praca hormonów w okresie przed menopauzalnym oraz w czasie menopauzy.

MODUŁ 3: Sztuka Optymalizacji Metabolizmu w Cyklu Kobiety

W tym module pokażę Ci jak stymulować kobiece ciało aby przyspieszyć metabolizm, zrównoważyć hormony i aktywnie spalać tłuszcz nawet podczas snu. Nauczę Cię jak stosować post przerywany, dietę niskowęglowodanową oraz ektogeniczną aby była zdrowa dla kobiety.

MODUŁ 4: Sztuka Aktywności w Cyklu Kobiety

W tym module odkryjesz znaczenie harmonii hormonalnej w codziennej aktywności fizycznej. Dostaniesz jasny plan z różnymi formami aktywności, dostosowany do określonych faz cyklu oraz potrzeb hormonalnych. Aktywności te są zaprojektowane w ten sposób, abyś mogła je łatwo i szybko wykonać, integrując z codziennym życiem bez konieczności dużego nakładu czasu.

MODUŁ 5: Optymalizacja Zdrowia Kobiety: triki i hakowanie hormonów

W tym module odkryjesz zaawansowane strategie i triki, które pomogą Ci zrozumieć i wykorzystać potencjał swojego ciała i hormonów. Dowiesz się jak stosować suplementację, aby wpierała Twoje zdrowie, nauczysz się skutecznej metody oczyszczania organizmu, która przyczyni się do poprawy samopoczucia i przestaniesz podjadać.

BONUSY

Przygotowałam dla Ciebie wiele ciekawych bonusów:

Nauczę Twoje ciało chudnąć w zgodzie z kobiecymi potrzebami.

Korzyść #1

Nauczysz się obsługiwać swoje ciało w zgodzie z kobiecym cyklem i hormonami, więc będziesz dokonywała bardziej świadomych wyborów i przestaniesz siebie krytykować.

Korzyść #2

Nauczysz się wykorzystywać dwa rodzaje metabolizmu aby szybciej redukować tkankę tłuszczową.

Korzyść #3

Będziesz pewna siebie i spokojna, ponieważ w końcu zrozumiesz, dlaczego cierpiałaś z powodu objawów PMS. Kiedy poznasz zasady kobiecego cyklu wszystko stanie się prostsze.

Korzyść #4

Twój brzuch stanie się bardziej płaski, będziesz mieć więcej energii i przestaniesz podjadać.

Korzyść #5

Będziesz czuła się szczuplejsza i spokojniejsza o swoje ciało, ponieważ będziesz rozumiała jak zmienia się ciało kobiety w cyklu.

Wykorzystaj POTENCJAŁ KOBIECYCH HORMONÓW

Co otrzymujesz w pakiecie:

BONUSY:

Łączna wartość kursu: 1977zł
Łączna wartość bonusów: 721 zł
RAZEM: 2 698 zł

CENA DLA CIEBIE:
2 698   397 zł

Wybierz swój pakiet

PAKIET: HARMONIA CYKLU

Normalna cena: 2698 zł

Cena dla Ciebie 397 PLN

PAKIET: MISTRZYNI CYKLU

Normalna cena: 4698zł

Oferta cenowa dostępna tylko w przedsprzedaży. CENA wzrośnie za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Często zadawane pytania:

Wszystkie osoby po zalogowaniu się na platformę kursu będą miały dostęp do pierwszych lekcji już 10 czerwca. 

Każda lekcja trwa od kliku do kilkunastu minut abyś mogła bez większego wysiłku przesłuchać w swoim czasie. 

Oczywiście, ponieważ jesteś kobietą i Twoje ciało pozostaje w cykliczności. A dzięki wiedzy zawartej w kursie nauczysz się rozróżniać fazy cyklu.

Oczywiście. Jeśli chcesz możesz dokonać podzielonej płatności na 2 części. Pierwszą opłacasz od razu ( TUTAJ LINK) drugą za miesiąc. 

Cena nie ulega zmianie. Nawet jeśli posiadasz jeden z moich programów, to cały czas je aktualizuję i dodaje dodatkowe materiały.

Razem ze mną NAUCZYSZ swoje ciało chudnąć!